درباره ما

شرکت نرم افزاری راسپینا

طراحی شده توسط شرکت نرم افزاری راسپینا

درباره شرکت نرم افزاری راسپینا

شرکت نرم افزاری راسپینا ، در سال 1389 آغاز به فعالیت نمود. از همان ابتدا در راستای بهبود سیستم های موجود در کشور و ارائه ایده های جدید در دنیای وب فعالیت هایی را آغاز کرد که موفقیت های امروزه این شرکت حاصل ایده های خلاقانه و حرفه ای بوده است و گواه موفقیت ما شرکت ها و مراکزی می باشد که افتخار ارائه خدمات به آن ها را داریم. ابتدا به تولید سامانه های تخفیف گروهی پرداخت و از همان اوایل مسیر به عرصه هوشمند سازی مراکز آموزشی کشور وارد شد سپس در عرصه های مختلف وب و نرم افزار های تحت تلفن همراه اقدامات ایده محوری را بنیان نهاد. دو عامل تاثیرگذار در موفقیت شرکت نرم افزاری راسپینا را می توان به این صورت بیان نمود : 1- ترکیب تجربه و ایده های مدرن. 2- بهره گیری از نیروهی جوان و مستعد و با پشتکار که فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور می باشند.

برخی از مشتریان ما

مجموعه مدارس سلام
مجموعه مدارس سلام منطقه 1 و 3
موسسه آموزش عالی ارشد سلام
باتری سونی
پیش دبستان و دبستان سلام فرشتگان یاسین
پیش دبستان و دبستان خانه دوست
پیش دبستان و دبستان سلام پیروز
دبیرستان پیام غدیر
دبیرستان سلام زین الدین
پیش دبستان و دبستان نوید بهار
دبیرستان شوق پرواز
پیش دبستان و دبستان سلام یاسین
مهد کودک همیشه بهار
شرکت بازرگانی نقش
دبیرستان سلام رسالت
پیش دبستان و دبستان همیشه بهار
موسسه نیوند
دبیرستان دوره اول سلام صدر
شرکت گستران شیمی عصر
دبستان دخترانه سفیران پردیس
دبستان پسرانه پند
پرتال جامع مجموعه مدارس سلام واحد شرق

مشتریان ما درباره شرکت نرم افزاری راسپینا گفته اند ...

"با تشکر از زحمات شایان شما در طول سال تحصیلی گذشته. از پشتیبانی و همراهی شما در تمام مراحل قدردانی می نمایم. طراحی بسیار جذاب وب سایت آموزشی ، بسیار چشم نواز است. امیدوارم تمام نیاز های آموزشی مجموعه با تلاش شما و همکارانتان مرتفع گردد."

مدیریت پیش دبستان و دبستان سلام یاسین - سرکار خانم دهلوی

"شرکت نرم افزاری راسپینا از نظر تعهد کاری در سطح بالایی قرار دارد ، به طوری که تمام درخواست های این موسسه را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت انجام می دهد و در تمام ساعات شبانه روز و حتی در تعطیلات نیز ما نگرانی خاصی از نظر پشتیبانی شرکت فوق نداریم. به علاوه تمام طرح های این شرکت با سلیقه خاصی انجام می شود که بسیار زیبا می باشد."

معاونت پژوهش و هوشمند سازی دبیرستان پیام غدیر - جناب آقای مهندس میر کمالی

"پرتال از طرح بندی و رنگ آمیزی جذاب و شادابی برخوردار است ، آیتم های مورد نیاز به خوبی چیده شده است و لینک های آن با سرعت خوبی باز می شوند. سرعت بارگذاری سایت خوب می باشد ، بخش سامانه ، دسترسی خصوصی را به خوبی برای دانش آموزان و معاونین ایجاد کرده است. هم چنین امکان قرار گیری انواع محتویات در سایت موجود می باشد."

مسئول آموزش پیش دبستان و دبستان سلام فرشتگان یاسین - سرکار خانم هاشمی